Medyum Mehmet Köyü Cinlerden Temizledi

Medyum Mehmet Köyü Cinlerden Temizledi


Sivas da bir köyün cinler tarafından istilaya uğraması, birçok hoca ve din adamı tarafından şaşkınlıkla karşılanmış, bu durumdan köy halkını kurtarabilmek için birçok çalışmalar başlatmışlardır. Birçok ileri gelen din adamları ve hocalar, ilim sahibi gerçek medyumların, bu durumun üstesinden gelebileceği kanısına vararak, ülkenin en ileri gelen ve dünya genelinde birçok vatandaşımızın ihtiyacını hızlı ve güvenilir şekilde halletmiştir. Yaptığı büyük başarılar ve gösterdiği üstün başarılarla adından çokça bahsedilmiş, medyum Mehmet hocayı bularak Sivas iline bağlı bu köyü cinlerden kurtarması için yardım istemişlerdir. Medyum Mehmet hoca köye gelerek bir takım araştırmalar yapıp nasıl bir çözüm üretebileceğini kararlaştırmıştır.
Medyum Mehmet hoca köyde sürekli çeşitli tılsımlar okuduğu ayet ve dualarla birkaç gün sonunda, yapmış olduğu işin hakkını vererek başarılı oldu. MEDYUM MEHMET KÖYÜ CİNLERDEN TEMİZLEDİ Köy halkı, içinden çıkılamaz bir hal alan bu durumdan medyum Mehmet tarafından sonuca varılmasından dolayı medyum Mehmet hocaya minnettarlıklarını bildirdiler. Gerçek olmuş olaylardan bir tanesini sizlere aktarmış bulunmaktayız, ülkemizde birçok ilçe, belde, köy veya kasabalarda bu gibi durumlara günümüzde sıkça rastlanmaktadır. Ülkemizde kişilere de musallat olan cinler medyum Mehmet hoca sayesinde bu dertlerinden kurtulabilmişlerdir. Birkaç ay önce yetkilileri hayrete düşüren olaylar Kars iline bağlı bir köyde baş göstermiştir. Köy halkının akşam altıdan sonra, köylerinde tuhaf şeylerin olduğunu ve bu durumdan herkesin korkup tedirgin olduğunu gazeteler yazmıştır. Köy halkından bazılarının delirdiğini, bazı evlerde yangınlar çıktığını, köydeki pek çok besi hayvanlarının telef olduğunu gördük. Köy halkının tamamında her gün farklı sorunlar çıkarak köyün üzerine adeta kötülüklerin çöktüğü görülmüştür. Yetkililer köy halkının paniğe kapılmamaları konusunda uyarılar yapmasına karşın, birçok köy sakini köylerini bile terk etmiş. Oluşan birçok olayın büsbütün bir tesadüf olduğunu söyleyen yetkililer pek başarılı olamadıklarını ve bu konuda yanıldıklarını bir süre sonra anladılar. Gerçekten cinleri gören insanlar gördükleri bu durumu belgeleyerek kanıtladılar. Yetkililer ülke genelinde bir üne sahip olan medyum Mehmet den yardım isteyerek konuyu çözüme kavuşturdular. MEDYUM MEHMET KÖYÜ CİNLERDEN TEMİZLEDİ ve köy halkının bu olaydan sonra bir daha asla olumsuz bir şeyle karşılaşmadan aylardır huzurlu bir şekilde yaşamlarına devam ettiği söylenmektedir. www.medyummehmethocam.com 

Bir önceki yazımız olan Yıldızname Bak başlıklı makalemizde www.yildiznamebakim.com, yıldızname bak ve yıldızname baktır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

SEO