KIBRIS ORTAM – Kıbrıs Haberleri – KKTC Haberleri

KIBRIS ORTAM – Kıbrıs Haberleri – KKTC Haberleri
KIBRIS ORTAM, kktc haberleri

KIBRIS ORTAM, kktc haberleri

KIBRIS ORTAM – Kıbrıs Haberleri – KKTC Haberleri

Tanıtım, Açıklama : ‘KIBRIS’A DAİR HER ŞEY’ sloganıyla yayın hayatına merhaba diyor  kibrisortam.com web sitesi. kibrisortam.com Sitesi  olarak hedefimiz kaliteli, ayrıcalıklı ,yararlı güncel paylaşımlardır. Bu ayrıcalıkla,  Kıbrıs Haberleri, Türkiye Haberleri, Turizm, Kıbrıs Mutfağı, Magazin, Video Galeri, Resim Galerisi  ve Dekorasyon olmak üzere pek çok konudaki birbirinden değerli bilgilerle sizlerle buluşuyor.

Sağlık bölümü gümümüzdeki tüm hastalık çeşitlerini araştırıp, en doğru bilgiyi sizlere aktarmayı hedeflemektedir. Bu amaçla hazırlanan bu bölümde, hastalıklardan korunma yolları, sağlıklı ve formda kalmanın formüllerini  KIBRISORTAM.com’ da takip edebilirsiniz. En doğru sağlık haberlerini bu bölümde bulacaksınız.

Moda & Yaşam bölümü size özel en güzel tasarımları bulabileceğiz, çok alternatifli bilgilere sahip olacağınız, yaşam standardınızı yükseltecek pratik ve geniş kapsamlı bilgilerle donatılmıştır. Bu bölüm sürekli güncellenip sizlere her gün yeni sunumlarla donatılacaktır.

Kültür & Sanat’a dair aklınıza gelebilecek tüm etkinlikler ve sanatsal faaliyetler bu bölümde sizleri bekliyor.24 saat boyunca sürekli güncellenecek olan bu kategoride, sanatı ve kültürü takip edebileceksiniz. Sinema, tiyatro, konser ve tüm kitap satışları  ayrıca birçok sanat etkinliği, nerede, ne zaman anında haberdar olacaksınız.

Geleneksel Kıbrıs ve Türkiye Mutfağının zengin içerikli yemekleri  bu kategorimizde yer alacak. İlginizi çekebilecek ve zevkle pişireceğiniz yemekleri sizler için araştırdık. Bu bölümde bu güzel yemek tarifleri sizlerin mutfağına girmeyi bekliyor olacak.

İş ve Kariyer alanında sizlere yararlı bilgiler aktarmayı hedeflediğimiz, İş Ve Kariyer bölümü KIBRISORTAM.COM sitesinde olacaktır. Amacımız iş ve kariyer planlarınıza rehber olmaktır.

Teknoloji dünyasından son haberler, ve Astrolojiye ilgi duyanlar için Astroloji ve Teknoloji bölümü özenle düzenlenmiştir. Bu kategori oldukça ilginizi çekecektir.

Sizleri,‘KIBRIS’A DAİR HER ŞEY’diyerek,hayata dair ilginizi çekebilecek, ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek, zevkle ve sıkılmadan ziyaret edeceğiniz  KIBRISORTAM.com sitesine  bekliyoruz.

Domain adı : http://kibrisortam.com

Site İçeriği, Site hakkında Başlık : Kıbrıs’la ilgili  haberler, Türkiye’den  haberler, Kıbrıs Mutfağı, Sağlık, Kültür-Sanat, sosyal  hayat, Dekorasyon ve fazlası – www.KIBRISORTAM.com’ da

Site Kuruluş Tarihi : Temmuz 2016

Bir önceki yazımız olan AV. Mehmet Habib Ekmekçi’nin Kişisel Web Sitesi Hizmete Girdi! başlıklı makalemizde açıklama, Avukat ve Ekmekçi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Web10.NET Reklam

Yorum Yaz