Emniyet Fotoseli Kullanım Alanları

Emniyet Fotoseli Kullanım Alanları

Emniyet Fotoseli Kullanım Alanları

Sizlere uzman çalışma kadromuz ile birlikte hazırlamış olduğumuz otomatik geçiş sistemleri için oldukça güvenli bir önlem derecesi bulunan ve bu bölgelerde güvenlik önlemlerini alabilmek amacı içerisinde üretilmiş olan emniyet fotoseli sensörleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Daha sonrasında ise dilerseniz ve aklınızda bulunan sisteme daha uygun bir sistem olduğunu düşünecek olursanız bizimle irtibata geçebilirsiniz. Bahsedilen sistem kendine özgü bulunan bir haberleşme sistemi ile birlikte kızıl ötesi haberleşme sağlayan ve elektronik olarak bulunan cihaz olarak bilinmelidir. Bunun yanında bahsedilen emniyet fotoselleri; evlerin ya da şirketlerin garaj kapısı fotoseli olarak, bahçe içerisinde bulunan otopark kapıları ile alışveriş merkezleri içerisinde bulunan otopark kapılarında, yana kayarak çalışan kapı sistemlerinde, bariyer sensörü olarak ve daha birçok farklı alan içerisinde kullanabilirsiniz.

Böylece bahsedilen sistemi otomatik olarak çalışma sistemi içerisinde bulunan kapılarınız da ya da diğer farklı otomatik geçiş sistemleri içerisinde kullanarak cisimleri algılama uygulamaları içerisinde de ortamı daha güvenli bir halde bulundurabilirsiniz. Bunun yanında bizim üretmiş olduğumuz emniyet fotosellerini güneş ışıkları altında dahi rahat bir şekilde kullanabilirsiniz ve ayrıca bahsi geçen emniyet fotoseli ekonomik tasarımı ile bulunan bölge içerisinde çok daha kolay bir montaj kolaylığını sizlere sağlamaktadır. Sizlere bu sistem içerisinde kızıl ötesi sensörlerini yani diğer adı ile beam sensör sistemlerinin kullanılmasının uygun olduğunu söylememiz gerekiyor. Emniyet fotoselli kapılar hayat içerisinde, fotoselli kapılar hemen her bina çeşidi içerisinde artık çok daha normal özelliklerden biri olarak sizlere sunulmaktadır. Öyle ki bu tip yerlerde bahsedilen sistem sayesinde herhangi bir fiziksel güce ihtiyaç duyulmadan kapıların açılması mümkün olmaktadır. Bu sistem sayesinde kişinin ya da aracın kapının geçiş alanına girmesi halinde sensör sizi algılar ve kapı bu durumda kendiliğinden açılır. Bunun yanında emniyet fotoselinin cam kapılar üzerinde de uygulanabilme özelliğini bulunmaktadır. Ayrıca daha fazla alüminyum profillerinden üretilen kapılar üzerinde uygulandığını da bilmeniz gerekiyor. Halk içerisinde sık olmasa da otomatik kapılar olarak bilinmektedir. Adını ise kapının üst kısmında bulunan emniyet fotosel sisteminden almaktadır.

Bir önceki yazımız olan İzmir Medyum başlıklı makalemizde izmir medyum, medyum ve zeynel eroğlu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , ,

Web10.NET Reklam