Cenk Ataman Organizasyon

Cenk Ataman Organizasyon

Merhaba ben Cenk ATAMAN,

İnsanın ömrü yaprak gibidir, her an bir yaprak dökülür. Hayatta bizi neler bekliyor bilinmez. Bazen, bir an gelir ve insan aşık olur. Hiç bilinir mi? Kim ne zaman göç eder bu dünyadan… Hepimiz özel olduğumuzu hissetmek isteriz, ömürde kaç kere vardır ki böyle anlar!

Sınır tanımadan Türkiye’nin her yerindeki organizasyonunuzda sizinleyiz. Doğum günü, düğün, ölüm belki de farklı bir özel gününüzde size destek oluyoruz, beraber planlayıp biz olmayı hedefliyoruz. Bu unutulmayacak anlarınız için sizin hep yanınızda oluyoruz. Tıpkı kökü sağlam, gövdesi geniş, dalları göklere uzanan, meyvesi bereketli bir ağaç gibi beraber planlayalım, yeşerelim ne dersiniz?

Beraber tüm organizasyonun eksiksiz olması için tüm önlemlerimizi alıyoruz.

İnsanın başına hayatta bir kez gelecek bu özel anlar, zaten yıllar sonra bakılacak , resimlerimizde hep özel olacak kalacaktır.

Şirketinizin, fuar organizasyonunuzun ya da düğün töreninizin… Unutmayın telafisi olmayacak ve tekrarı olmayacaktır.

Biz işimizi profesyonelliğimiz ve samimiyetimiz ile yapıyoruz. Bunu iş ortaklarımıza da açıkça hissediyoruz. Lütfen sizlerde yağmur gibi şefkatli ve toprak gibi bereketli dokunuşları hayatımızı değerli kılın, özel günlerinizde bizden danışmanlık desteği alın.

Tecrübeli, dürüst ve konusunda akademik eğitim almış uzman kadromuz, ihtiyaçlarınız doğrultusunda tüm taleplerinizi değerlendirerek, sizler için en zengin aynı zamanda en ekonomik çözümleri sunacaklardır.
“Sizin için düşleyelim ve yapalım” ilkemiz ile tüm organizasyonlarınızda kokteyl, açılış, mezuniyet baloları, kurumsal fuar organizasyonları, cenaze sonrası vasiyetin yerine getirilmesi, evlenme tekliflerinizde sizin için en iyisini yapmaya çalıştığımız için ”biz”.
Ataman Group 1940’tan günümüze, hizmetteki çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz.

http://www.cenkatamanevents.com

Bir önceki yazımız olan Unisex Bileklik başlıklı makalemizde bileklik çeşitleri, özel tasarım bileklik ve tasarım bileklik hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

SEO